Another World - 15th Anniversary Edition

Kup grę Another World - 15th Anniversary EditionSugerowana cena: 25.00PLN

Kategoria wiekowa: 12+

Wymagania sprzętowe:

Microsoft® Windows® 98/ME/2000/XP; procesor Pentium 200 MHz; 256 MB pamięci RAM; napęd CD-ROM x16; karta 3D z 32 MB pamięci zgodna z DirectX™; karta dźwiękowa zgodna z DirectX™; DirectX™ 8.1.


Another World - 15th Anniversary EditionPL wersja językowa

Polska wersja. PC CD-ROM.

Dosowa gra wszech czasów, teraz w pełnym HD, z odświeżoną ścieżką dźwiękową i poprawionymi efektami dźwiękowymi.

Minęło już 15 lat, od momentu kiedy „Another World” ujrzała światło dzienne. Był to przełom w grach komputerowych. Dzięki pełnemu wykorzystaniu grafiki wektorowej, twórcy gry, Eric Chahi, udało się stworzyć niepowtarzalny klimat oraz najsłynniejszą jak na owe czasy animację. Gra przeszła do historii jednak nie tylko ze względu za techniczne rozwiązania, ale również i za fantastyczną, niesamowicie wciągającą fabułę. „Another World” zebrała rewelacyjne recenzje na całym świecie otrzymała także bardzo dużo wyróżnień.

W „Another World” gracz wciela się w postać młodego profesora, który w wyniku wypadku w trakcie eksperymentu trafia do innego świata. Jest to gra z gatunku przygodówek, bogato wypełniona elementami akcji.

W skład zestawu Another World 15th Anniversary wchodzą:
- odświeżona wersja gry Another World w polskiej wersji językowej
- obszerna instrukcja, zawierająca wiele ciekawych informacji i grafik
- ekskluzywna pocztówka podpisana przez Erica Chahi
- soundtrack z grySeria gier przygodowych The Adventure Collection zdobyła uznanie największego w Polsce serwisu o grach przygodowych – Adventure Zone.

AZ AwardsRestricted Areawww.exerion.pl - gry konsolowe, pc i akcesoria.T3 studio reklamy - profesjonalna fotografia reklamowa i grafika w Warszawie